Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szagos, büdös torok, másnak...

Szagos, büdös torok, másnak volt hasonló? Többi lent

Figyelt kérdés

Utóbbi időben azt vettem észre,(Csak így tudom elmagyarázni) Ha lenyúlok a torkomba a gége közelébe,jobb oldalt a nyelőcső oldalánál, erősen kellemetlen szagú, büdös!

Szóval nem a szám, nem a fogak,vagy nyelv szájban lévő része.Másnak volt ilyen ? Vagy ez normális,csak nekem nem tűnt fel eddig? Hozzátartozik,hogy kissé refluxos vagyok,arra gondolok még,hogy az zavarhat be.és igen megyek majd dokihoz, csak előtte kíváncsi voltam,hogy van es hasonló tapasztalat :)



2017. nov. 25. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ahogy az sem, hogy lenyúlsz a torkodba. Ahelyett, hogy a kérdést kiíród, miért nem mész el orvoshoz?? Mert ez lenne a normális
2017. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most nem tudom teljesen mire gondolsz, de ha a nyelved leghátsó részéhez nyúlsz, és ott büdös, akkor szerintem a szád büdös. Ha van lyukas fogad, fogkő, vagy nem mosod rendszeresen, érthető. Nyalj rá a kezedre, várd meg míg megszárad, és szagold meg. Ha büdös, akkor a szád. Vagy a gyomroddal is lehet valami. Kérj meg valakit, hogy mondja neg hogy büdös-e, lehelj oda,tudom kellemmetlen, de ha együtt élsz a szüleiddel, anyukádat simán megkérdheted. Ennyi infórol nem tudok sokat segíteni, esetleg megkérdezhetem hány éves vagy?
2017. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Írtam direkt,hogy tervezem orvoshoz menni.


21éves. Igen,kipróbáltam,hogy megnyalom a kezem,nyelv hátsó részével, néha kicsit van szaga,de nem mindig,és koránt sem olyan mint egész lent amiről írtam.Ezért zártam ki,a szájszagot,de attól lehet az!

És akkor próbálom kicsit jobban körülírni ha az segít!

Jobb oldalt,nyelvgyök körül egészen,szóval nem a szájban a fogak vagy nyelv felső részénél.

Gondoltam arra is,hogy oda jobban odatapad a lepedék ezért szagosabb jóval! Vagy az enyhe refluxra.

És elmegyek orvoshoz,mert el! De sokszor van olyan,hogy össze vissza zavarásznak,és közhelyeket puffogtatnak.azért kérdeztem elsőnek itt meg,hogy személyesen érintett e ebbe vki

2017. nov. 25. 14:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve még arra is gondoltam,hogy mandulám lehet az(azon tudom tud lenni mandulakő is)mert bármilyen idétlenül is hangzik "egy helyről" jön a szag :D
2017. nov. 25. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Igen, azt is irták már, hogy reflux miatt is lehet. Én nem tapasztaltam még, egyszer volt szájszagom, de akkor fogkövem volt,leszedték, azóta nem is volt. Ismerőseimnek is azért volt szájszaguk mert lyukas foguk volt. Sajnos nem tudok segíteni, orvos majd segít.:)

2017. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy reflux miatt van,de más oka is lehet.Ha kinyújtod a nyelved és hátul a torkodnál lepedékes,az is okozhat ilyet,vagy mandulakő.A manduláid milyenek?Ha duzzadt,gennyes,onnan is jöhet kellemetlen szag.Meg kellene vizsgáltatni a torkod a gégészeten,ha minden rendben van,akkor reflux vizsgálat,gyomor tükrözés.
2017. nov. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na mi lett?
nov. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!