Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szobatársunk lába büdös /...

Szobatársunk lába büdös / egyéb hasonló probléma van vele: Ezt hogy hozzuk úgy a tudomására hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos az ilyeneket nem lehet úgy közölni hogy ne essen rosszul a másiknak. Kényes témák ezek.

Szerintem simán mondjátok meg neki hogy valamit legyen szíves csinálni mert büdös a lába.

2017. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én csak azt nem értem, hogy ha ti érzitek akkor ő is érzi. Akkor meg miért nem tesz ellene? Amúgy egy ilyen kérdést sértődés nélkül nem lehet közölni senkivel. De meg kell tenni hiszen te is megsértődhetnél hogy a bűzt kell szagolni mindig. Ha nem tisztálkodik akkor szólni kell neki hogy legyen tekintettel rátok. Ha büdös a lába a gyógyszertárban egész jó készítmények kaphatóak.
2017. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

"Én csak azt nem értem, hogy ha ti érzitek akkor ő is érzi. Akkor meg miért nem tesz ellene?"


A saját testszagát egy idő után senki sem érzi saját magán, mert megszokja.

2017. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bulldozer_Mcr válasza:
100%
Ilyen esetekben mindig valami pozitiv dologgal kell inditani a beszelgetest. Elmondani, hogy egyebkent nagyon jo srac es birjatok, semmi kepp sem szeretnetek bantani de az a helyzet hogy van itt ez a kis problema amin valtoztatni kellene... Talan meg vennek is neki egy sprayt, asszem a scholl gyart ilyet, illetve megkerni hogy a zoknijait valami jol zaro szennyestartoban tarolja :)) Ha tenyleg jo fej nem fog megsertodni, ha nem az meg kpja be :)))
2017. máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit nem lehet szépen, édibédizve megmondani. Markánsan közölni kell az igénytelen tahó retekkel, hogy "haver, a lábod olyan bedes, hogy te már egy élõ környezetszennyezés vagy. Vagy megmosod este, vagy kidobunk a fenébe, és ha pampogsz, akkor el is verünk." Mi annakidején ezt tettük egy albérletben, s a krampó attól kezdve nemcsak hogy lábat mosott, de még intim sprayt is vett, és azzal kezelte a koszlott lábát! Nem szabad tapintatoskodni, mert aki büdös lábbal fexik le társaságban, az maga tapintatlan.
2017. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!