Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert fáj ennyire rettenetesen...

Miert fáj ennyire rettenetesen a gyokerkezelt fogam?

Figyelt kérdés
Van egy fogam, ami évekig tömött volt majd egyszercsak rettenetesen megfajdult. Elmentem a fogorvoshoz aki gyokerkezelte. Probatomest tett bele. Pár napig rendben volt majd szörnyen bedurrant. Azt mondta a doki, hogy talán maradt benne ideg. Újra gyokerkezelte. Azóta nem fájt egeszén tegnapig. Tegnap rettenetesen megfájdult. De olyan szinten, hogy mar megint majd elajulok a fájdalomtól és nem tudom, hogy bírom ki holnapig. Van valaki aki hasonló helyzetben volt? Elvileg a gyokerkezelt fog nem fajhat de nekem kifejezetten az az egy fogam fáj. Körülötte Nincs rossz fogam és tuti, hogy az, ha hozzaerek egy kicsit a nyelvemmel már orditani tudnék. Már az orvos se érti, miről van szó. Nagyon profi fogorvosrol van szó, több fogamat is megcsinalta amivel semmi gond nincs és anyukámnak is meg ismerősöknek is. De ezt mar ő sem érti. Most, hogy nem fájt örült neki és azt mondta valószínűleg már minden rendben lesz vele erre tessék...
2017. nov. 26. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szedte ki az ideget rendesen vagy valami a lyukba került és bedurrant az ínyed. Van ilyen sajnos, hogy valami minimális benne marad.
2017. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyulladásban lehet, nekem egy ilyen fogat egyszer rezekáltak, borzalmas fájdalmam volt. Menj vissza a fogorvoshoz holnap.
2017. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak ki kell szedni a tömést, és még tisztítani. Nekem azért rezekálták, mert csapos fog volt és azt nem lehet újra gyökérkezelni.
2017. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!