Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alsó foginam fogmosás...

Az alsó foginam fogmosás során mindig vérzik, és nekem úgy tűnik mintha túlságosan kicsi lenne az inam, mivel a szemfogaimnál V alakú az inam. De a fogaim nem mozognak, nem is fáj egyáltalán semmikor sem. Valaki tud adni tanácsot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél puhább fogkefét, mert sajna foginsorvadásod van.

Ezzel vigyázni kell, mert a fogaidat is elvesztheted (nem most rögtön, sok év alatt).

Legjobb lenne egy fogorvosnak megmutatni, hátha tud valamit javasolni rá.

A hugom meridol fogkrémet használ rá. Ebből van fogkefe és szájvíz is.

2008. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked ínygyulladásod van, ami már kezd átcsapni ínysorvadásba.

Nekem is ez volt a problémám, olyannyira, hogy a fogorvos be se tudta tömni a fogam, annyira vérzett az ínyem.

Elkezdtem használni a Corsodyl öblögetőt, és szó szerint néhány nap alatt rendbe jött az ínyem. Ajánlom neked is, de emellett tényleg nagyon erősen síkáld az ínyedet is. Minél jobban vérzik, annál inkább.

2008. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináltass egy szájhygiénés kezelés: fogkőleszedés + tanítsanak meg a helyes fogmosásra, fogköztisztításra. Egy dentálhygiénikus.
2008. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!