Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a baj a fogaimmal? Nem...

Mi a baj a fogaimmal? Nem kapok ra valaszt, valakinek volt hasolno?

Figyelt kérdés
Az egesz tobb mint egy eve kezdodott mikor eszrevettem hogy no a bolcsesseg fofam. Jobb oldalt alul, nem bujt ki teljesen felig iny boritja, es begyulladt. Elmentem a dokihoz kitisztitotta stb, megszunt a problema. Azota mar tobbszor elofordult ugyanez. Idokozben a felso is kibujt, de ugy hogy a kulso resze kint van de a belso nem...multheten elkezdett fajni hol a felso sor hol az also, elmentem dokigon volt rongten minden, maga a 2 fog egezseges de az iny gyulladasban van, kitisztitotta megint hatha ez a problema. Azon az oldalon nincs rossz fog a bolcsessegfog elotti fogam ami gyokerkezelt azon van egy pici luk amit majd megcsinal. Aztmomdta ha tovabbra is faj antibiotikumot kapok. Ez volt penteken. Hat tovabbra is faj , sot tegnap este ota rosszabb lett a bolcsessegfogtol szamitva a 3. Fog ami belett tomve sok sok eve borzalmasan faj, erintesre erzekeny, nem rossz fof, rongtenen lattam, szoval nem ertem miert faj......hol jobban hol kevesbe. Nwm dagadt fel de nagyon faj. A problema hogy ma dolgozok es holnap reggelig nemtudok fogorvoshoz menni. Vettem mar be cataflamot, algofexet (hatha csokkenti a gyulladast) de nem igazan segitenek. Nem ertem hogy az a fog ami faj miert faj ha nem rossz? Megorulok mar a fogfajastol...
2017. dec. 3. 10:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én addig mennék, mig ki nem.huzzák. a bölcsességfognak rhadtul.SEMMI haszna nincs, és egészségesen" is csak brmolják a többi fogat... meg pár év és ugyis ki kell szedni.
2017. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!