Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Foghúzás után...

Mit csináljak? Foghúzás után rengeteg nyál

Figyelt kérdés
Mit szabad csinálni, kb egy perc alatt emgtelik a szám nyállal, kiköpjem, lenyeljem? Mit szabad?
2017. dec. 7. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha véres, akkor óvatosan köpd ki. Ha már nem véres, akkor lenyelheted a nyálad.
2017. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké köszi
2017. dec. 7. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Lenyelheted akkor is ha véres, nem lesz tőle semmi bajod.
2017. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a kuka vagy a mosdó felett ültem és folyattam a nyálamat. :D
2017. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NEM SZABAD köpni meg öblögetni, nem mondták el neked vagy nem adtak neked egy lapot erről?


Nyeld le.

2017. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként kinyomta a gennyet és azt mondta gyorsabban gyógyul majd, de még mindig ugyanakkora, lázam is volt még pénteken is, és genny izt is érzek még most is, dalacinból még ma és holnapra van, aztán annyi. És ha nem feszitgetem akkor a gyógyszer is épp befér a fogaim között. A fogmosás előtt igy muszáj volt, de a húzott fog helyének közelében nem tudtam megmosni, mert ott van ugye bedagadva és nem tudtam oda gyömöszölni a fogkefét.

dalacint már hamarabb kezdtem szedni mielőtt eljutottam fogorvoshoz, háziorvos irta fel

2017. dec. 9. 16:42
 7/9 A kérdező kommentje:
de még mindig ugyanakkora -> a duzzanat, kedd óta
2017. dec. 9. 16:43
 8/9 anonim válasza:
Hello, nekem is van ilyen duzzanat, mit csinált neked vele az orvos? Vagy hogy tunt el neked?
2021. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ReNiii2 válasza:
Csak óvatosan a duzzanattal. Nekem a bölcsességfogam húzták ki. Nagyon nehezen jött ki szét kellett a fogat fúrkálni az ínyem is megsínylette varrni is kellett. Nekem is be volt dagadva. Varratszedésre szerdán kellett volna mennem de hétfő éjszaka kifakadt a duzzanat. Ömlött a vér, egész éjszaka semmit sem aludtam negyed óránként mentem köpni a vért, öblögetni. Ez így ment reggel fél 7ig. 7től tudtam aludni fél 10ig addig nem vérzett. De ismét elkezdett ömleni a vér rosszul is lettem annyi vér kifolyt az éjszaka, és akkor gooo szájsebészet. A doki azt mondta bevérzett és be is volt gyulladva. Kitisztította, ő is mondta hogy nagyon vérzik ez érdekes. Írt fel antibiotikumot és újra összevarta. Utánna már egy kicsit sem dagadt be az arcom és szépen kezdett összeforrni, a varrat is magától kijött olyan szépen gyógyult. Vigyázzatok magatokra mert nagy baj is lehet belőle. Pihenjetek, borogassátok ne emeljetek, hajolgassatok. Mindenkiken gyors gyógyulást ;)
2023. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!