Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt aki rendszeresen nem...

Van itt aki rendszeresen nem mos fogat?

Figyelt kérdés
Hány éves és hány rossz foga van?
2017. dec. 7. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apósom, szinte soha nem mos fogat. Szerintem életében nem mosta meg. Azt mondja az apósom, hogy a fogkefétől és a fogkrémtől is hányni szokott. Gyerekként próbálta párszor, de mindig hányt. Így a fogmosás kimerül nála abban, hogy a bevizezett kezével elől megdörzsöli. Na és most kapaszkodj meg! 76 éves, és nincs egy rossz foga sem. Kicsit csálé (nem zavaróan) és csak az egyik rágó fogából tört le egy darab amikor diót akarta kettéharapni. Nagyon jó a genetikája..
2017. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tesóm csak reggel most fogat, este nem szokott de ennek ellenére 1 tömött foga van csak, a többinek semmi baja.

Én reggel- este mosom, fogselymet használok, szájvizzel oblogetek de megis van egy rakas tomott fogam, 2 vagy 3 gyokerkezelt, 2 koronam.

Most pedig egyik tomes elrepedt, koronat kell rakni ra. Egy masik fogamon meg korona van de nem jol gyokerkezeltek ezert fertozes van a foggyokernel ugyhogy ezt ismet gyokerkezelni fogjak.


A fogak allapota nem csak attol fugg h mosod vagy sem.


Az egyes valaszolo aposanal valoszinuleg beindult az ontisztulas :D

2017. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 20 évig rendesen toltam de tök mindegy mennyit mostam mindig volt lyuk rajta 3 éve nem mosok azóta egészségesek
2017. dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk nem javaslom senkinek mert én nagyon fdigyelek mit eszek illetve a nyelvemmel mindig ki szedem a darabokat ha berag valami de nem is eszek olyat ha cukrosat eszek azt egyből kimosom a számból
2017. dec. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
illetve cukrot eszek csak savas kajákat nem
2017. dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy ilyet ismerek, 20 éves, még sosem fájt a foga és mind 100%-ig rendben van, le is basztam:) én napi 2-3 fogmosással, szájvizzel, fogselyemmel, normális étrenddel is járkálhatok a fogorvoshoz állandóan, ráadásul maszekhoz
2017. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bátyám csak reggelente mos fogat (van, hogy az is kimarad) és egyetlen tömött foga van, azt is gyerekkorában tömték. Egyszerűen mi sem értjük, honnan ez a jó genetika, mert a családban rajta kívül mindenkinek bajosak a fogai, napi többszöri fogmosás és szájvíz mellett is...
2017. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!