Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki tud tanácsot adni?

Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A fogínyem húzódik le ( feltűnően. Viszont csak az alsó fogsoromnál, elől. Ha megnézem jobban hónapról hónapra egyre súlyosabb. Olvastam van műtét erre, viszont arra nincs pénzem? :/ Kezdjek el gyűjtögetni műfogakra... Netán olyan hely nincs ahol ezt ingyen/ olcsón megcsinálnák? (Foganként 20ezer ez a műtét.)

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. dec. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogorvos.
2017. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem értelmes válasz jön majd. Most írtam hogy egy műtét 20 ezer fejenként tehát voltam vele fogorvosnál.
2017. dec. 8. 19:02
 3/5 A kérdező kommentje:
foganként*
2017. dec. 8. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor keverj éjfélkor macska vérét egy kos koponyájába. Adj hozzá denevérszárnyat és kígyónyelvet.


Remélem ez illik az értelmedhez.


Nem tudom milyen választ vársz ha orvos által kezelendő panaszod van.

2017. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Olvastam van műtét erre, viszont arra nincs pénzem? " De műfogakra van? Illetve arra szívesebben gyűjtögetnél? Rossz szájhigiéniával, hibás fogmosási technikával a műfogak is rövid időn belül kukába kerülhetnek.

Parodontológust kell felkeresni és személyesen érdeklődni nála.

2017. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!