Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kell mindenképpen...

Miért kell mindenképpen felülre és alulra is fogszabályzó, ha csak az egyik ív a problémás?

Figyelt kérdés
Mostanában nèzelődtem fogszabályozással foglalkozò weboldalakon ès több helyen belefutottam, hogy nem lehet csak a problèmás, vagy az általam problèmásnak vèlt ívre fogszabályzòt tetetni, hanem mindkettő ívre kell. Ennek van valami orvosilag alátámasztott indoka, vagy csak a lehúzás?
2017. dec. 10. 22:11
 1/2 anonim válasza:
Nem értek ehhez, de számomra ez elég nagy balgaságnak tűnik, több embert is ismerek, akinek csak alul vagy csak felül volt fogszabályzója. Inkább menj el egy fogszabályzó orvoshoz, és konzultálj vele, szerintem felesleges minden hülyeséget összeolvasgatni, mert csak bele fogsz zavarodni. Majd az orvos megmondja, hogy mit kell csinálni.
2017. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a harapásodat pontosan össze kell rendezni. Lehet, hogy te pl. az alsó fogsorod tökéletesnek látod, de ha csak a felsőt szabályozzák nem fog rendben illeszkedni az alsóval. Így ez nem esztétikai, inkább egészségügyi ok.
2017. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!