Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó fogszabályzó mennyibe...

Állandó fogszabályzó mennyibe kerül, ha a bal felső szemfogam becsúszott hátra és még ott van a tejfog is, az ki lesz húzva jövő héten, de közben egy olyan 1,5 mm-vel hátrébb van az alsó fogsorom, mint kellene? Illetve kb mennyi időbe fog kerülni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Ebben az évben lesz a ballagásom (júni), olyat lehetséges kérni, hogy mikor fényképeznek és ballagok ne legyen fent? Vagy vmivel helyetesíteni? Február környékén lesz felrakva. Bocsi, hogy ezt így elhúztam!

2017. dec. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehetséges a helyettesítése, bonyolult feltétele (és levétele) miatt csak akkor veszik le, ha már minden fogad helyesen áll. Én is fogszabis voltam, azon kevesek közé tartoztam, akik szerettik :D 200 000 volt, plusz költségek a speciális fogkefe, az, hogy ellenőrzi, a drót (azt hiszem így hívják :'D) cseréje... 2 évre saccolták amikor feltették nekem, de még másfél sem volt, amikor már le is vették. Ha van bármilyen fogszabis kérdésed, nyugodtan írj :)
2017. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Olyan van még esetleg, hogy a 18.-dik életévét be nem töltötteknek kedvezmény van-e? Azt esetleg megkérdezhetném, hogy kerámiád, műanyag vagy milyen fajta vol?☺
2017. dec. 2. 20:17
 3/5 A kérdező kommentje:
*volt
2017. dec. 2. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

18 éves kor alatt TB-re sokkal olcsóbb.

Igaz, hogy az első időpontot viszonylag távolra adják, nem választhatsz színt, meg ilyesmi, de mindkét gyerekemnél kiváló munkát végeztek. A lányomnál is ki kellett húzni egy tejfogat és berángatni a helyére egy téves helyre nőtt maradandót.

Ez egy hosszú folyamat, ballagásra nem lesz kész, de ma már sokaknak van. Lényeg, hogy gyakran és NAGYON alaposan moss fogat, a tappancsok körül is, nem fognak lejönni. Iskolába is vidd a fogkefét.

A ballagási képen le lehet retusálni, ha akarod.

2017. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató és gyors válaszotokat! Akkor úgy tűnik ebbe bele kell nyugodnom☺
2017. dec. 2. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!