Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettegek a fogorvostól. Mit...

Rettegek a fogorvostól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

semmilyen orvostól nem félek ennyire.Sok a rossz fogam,de még ez sem tud rávenni,hogy elmenjek.Nincs igazán rossz emlékem róla ,de mégis félek.Mit tegyek?????

Van valami nagyon rendes doki nyíregyházán?


2010. jún. 2. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg úgy hozzá állni tudományossan. Érdekeljen az ő munkája, képzeld el hogy mit fog csinállni és tudományossan tanulmányozd a munkája menetét. És közben gondold azt hogy ő most jót tesz neked és akkor majd rájössz hogy az nem is igazi fájdalom. :)
2010. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon félek tőlük. (pedig az utóbbi kezelések nem is fájtak) Én azzal győzöm meg magam, hogy ha nem megyek most, akkor lehet hogy durvább lesz. Még így is emberfeletti erőt kell összegyűjtenem mire elmegyek. :(
2010. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Én is féltem, aztán találtam egy rendes fogdokit akinél semmi sem fáj. Gondolj bele, hogy egy idő után ezek a fogak majd nagyon elkezdenek fájni, és mehetsz ügyeletre, ahol valóban fog fájni a kezelés, így nem. Nekem az elején még kísérőt kellett vinnem, mert képes voltam az út felénél másfelé fordulni:D
2010. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem rettegek csak egyszerűen utálom a fogorvosomat,m szegény látszik annyira unja a rendelést, engem nem látott el megfelelően, kár h magánrendelésre nincs pénzem már rég nem hozzá járnék!!!
2010. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!