Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet, hogy a fogorvosom nem...

Lehet, hogy a fogorvosom nem jó szakember?!

Figyelt kérdés
Én egy vidéki kisvárosban lakom, de egyébként Bp-n tanulok. Mivel most vizsgaidőszak van és itthon vagyok, elmentem itt a dokihoz, mert fájt a fogam és rossz szájízem volt. Megállapította, hogy lyukas az egyik fogam, majd betömte, elmúlt minden panasz. Pár nap múlva begyulladt az ínyem, megint visszatért a rossz szájíz (gondolom ehhez rossz lehelet is társul, bár a barátomtól mindig kérdezgetem, és szerintem csak beképzelem...). Elmentem, és kb. majdnem lebaszott, hogy hát a múltkor voltam, egyébként gyönyörűek a fogaim stb... De mondom fáj. Ekkor megnézte alaposan, és kiderült, hogy 2 (!!) lyukas fogat is talált még... ugyanúgy betömte, és elmúlt a rossz szájíz. Csakhogy pár nap múlva megint visszajött. Lehet, hogy van még rossz fogam? Menjek el valami profibb, pesti fogorvoshoz? Pl. azt mondta, hogy nincs is fogkövem, de a suliorvos tavaly azt mondta, hogy van. Mitől lehet rossz szájízem? Amikre gondolok: vmi fogászati betegség, Candida, vagy fül-orr-gégészeti dolog. Reflux biztos nem! 20/L
2017. dec. 18. 14:11
 1/3 A kérdező kommentje:

*szerinte

Ja és még annyi, hogy régebben a sulifogász is tömködte a fogamat jobbra-balra, lehet azzal van a baj. Sajnos ő tényleg szakbarbár volt...

2017. dec. 18. 14:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem gond az esetleges nagyobb távolság, vagy éppen dél-dunántúli vagy, akkor az egyik legjobb a szakmában Dr. Vas Balázs Pécsett. Hihetetlen alapos, és mindenre tud megoldást.
2017. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos Pécs nagyon messze van. Esetleg Budapesten? :)
2017. dec. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!