Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok nekem segíteni? 2...

Tudnátok nekem segíteni? 2 hete nagyon fáj a fogam

Figyelt kérdés
Gyokerkezeles alat voltam 1 hétig tegnap be tomtek. ma reggel úgy ébredtem hogy ha össze zárom a szám nyilalt és nem bírtam rágni ma vissza mentem a fogaszatra megint meg nyitottak holnap kel vissza menjek segítsetek ijenkor ez mert van vagy mitől van ez nagyon faj a fogam????

2017. dec. 20. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyulladt, vegyél be Cataflam Dolo-t ha nagyon fáj, nekem is azt ajánlották. Pont most vagyok egy gyulladt időszakban, nekem Dalacint is írtak fel.
2017. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen magam alat vagyok :( nagyon rossz a fogorvos akihez tartozom 3 alkalommal kezelt injekció nélkül és azt mondta hogy nem adthatt mert kiváncsi a reakciókra hat köszönöm szépen ha ér-e volt kiváncsi hogy magam alá akarom majdnem pisilni.... a fájdalomba és holnap megint kezdheti újra az egészet :( azt érzem mintha ki lenne törve a fogam :(
2017. dec. 20. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
TB fogászat ?
2017. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen
2017. dec. 20. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!