Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elhalt, gyulladt és gennyes...

Elhalt, gyulladt és gennyes fog okozhat pattanást a szájüregben?

Figyelt kérdés

Van egy rossz fogam, ami elhalt, alatta pedig egy gennyes pukli (fistula) nőtt. Ezt a kérdést is én írtam ki nem olyan régen: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__8..


Voltam orvosnál, először antibiotikumot írt fel, de az nem vitte le a gyulladást, utána a fog megnyitása után visszahúzódott egy kicsit a fistula.


Most megjelent egy púp a fogaktól messzebb a számban, és nem tudom mi okozhatta. Hosszúkás kinézetű púp, látszólag genny van benne. Pattanás/kelés szerű és fájdalmatlan.


Minden este öblögetek corsodillal, és a megnyitott fogat igyekszek tisztán tartani, de még így is juthatott oda ételmaradék sajnos.


Van ötletetek? Ennek az új pattanásnak lehet köze ahhoz a rossz foghoz? Vagy valami más?



2017. dec. 22. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Január elején megyek vissza a fogászatra, remélem addigra eltűnik, bármi is az..
2017. dec. 22. 18:29
 2/4 DDway válasza:
Szia, az a "pattanas" feltehetoen afta. Alaposabb szajhigienia es eltunik sztm.
2017. dec. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aftám volt már, ez abszolút nem úgy néz ki. inkább olyan mintha vadhús lenne
2018. jan. 2. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is, viszont engem most fognak gyökérkezelni miatta. Neked mennyire fájt úgy,hogy ott volt az a kis pukli közben?
2018. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!