Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S. Mit csináljak?...

S. O. S. Mit csináljak? Nagyon fáj a fogam nem tudok aludni

Figyelt kérdés
Delelott elkezdtem erezni hogy ha megnyomom a fogam akkor kicsit faj. Delutan ha hideg ment ra akkor kb fel-1 percig fajt aztan abbamaradt. Most estere ha a nyelvem egy kicsit hozzaer faj. Hoztam be a szobaba vizet es azzal oblogetem 5 mpenkent de ha nem oblogetem faj. Mit csinaljak? Nem tudok aludni tole

2017. dec. 27. 01:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is fájt 2 napig több is, anyukámnak is, a melegfront miatt lehet, remélhetőleg baja nincs!

Fájdalomcsillapítót vegyél be nyugodtan!

2017. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vettem be. De nem vette ki. Iszonyatosan faj. Mas tipp?
2017. dec. 27. 01:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2017. dec. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Holnap elso utad legyen a fogorvos minnel hamarabb fog turkalni ott annal hamarabb helyre jon a fogad. Vedd be a legerosebb fajdalomcsillapitot otthon de tartsd be az idot kozottuk es keress neten lottyoket fogra es ami van otton keverd ossze es rakd oda. En ecetet kevertem vizzel meg soval nagyon rossz izu de csak oblinteni kell ha akarod meg probalhatod de ugyan az a hatasa kb mint viznel.. pillanatnyilag nem faj. Mondjuk jobban zsibbaszt. Ha gennyesedik es dagad ne tartsd melegen annal rosszabb pillanatnyilaga azt hiszed jobb de a bacik jobban szeretik a meleget.

Probalj meg vahogy aludni tudom hogy nehez lesz :ss de ahogy sikerul legalabb nem meg erzed a fajdalmat.

2017. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hívjál fel egy ügyeletes gyógyszertárat, hogy mondjanak olyan fájdalomcsillapítót, aminek más a hatóanyaga, mint amit bevettél. 4-féle hatóanyag van.
2017. dec. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 3-félével kellett próbálkozni, végül a sima Aspirin hatott.:)
2017. dec. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyökér be van gyulladva, az úgy lehet, ha ez egy már régebben kezelt fog, pl. tömött, és a tömés alatt maradt szuvas rész és az tovább haladt, és akkor a Donalgin lesz az, ami hat rá.
2017. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2-3 szegfűszeget áztass el a szádban, harapd szét és tedd a fájó részre. Néhány perc alatt elmulasztja a fájást.

Holnap feltétlenül menj el vele orvoshoz, akkor is, ha nem fáj, ugyanis a szegfűszeg elzsibbasztja, de ha nem mész orvoshoz, nagyobb problémád is lehet.

2017. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom. Egyebkent 15 vagyok
2017. dec. 27. 01:48
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Akkor meg kérjél a szüleidtől segítséget!

Miért nem keltetted már rég fel őket?

2017. dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!