Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vége az antibiotikum kúrának...

Vége az antibiotikum kúrának de még nem ment le teljesen a duzzanat?

Figyelt kérdés

Szóval annyira vészes volt a helyzet hogy szájsebészeten kötöttem ki, egy feldagadt fog miatt, pontosabban feldagadt gyulladt fog, amit kihúztak és utána mégjobban begyulladt, szájsebészeten felvágták, ment le szépen, de már egy ideje itthon vagyok, antibiotikumot kellett még szednem itthon de az már elfogyott és még egy kicsi duzzanat maradt itt, igazából nem látszik és én sem érzékelem az ottlétét csak ha megnyomom, akkor érzem hogy még ott egy kis duzzanat ami nyomásra érzékeny

elég ide gyulladáscsökkentő, ugye nem kell visszamennem a szájsebészetre? esetleg háziorvos?


2017. dec. 27. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell még pár nap, mire lemegy.
2017. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oké, de magától? És ha nem? Akkor irány háziorvos? Vagy vény nélkül vegyek mondjuk kamillát ?
2017. dec. 27. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A kamilla nem sokat segít. Inkább vegyél Pflogosol oldatot, és ecseteld jó erős oldattal, vagy akár töményen. Az antibiotikum még pár napig hat a szervezetben.
2017. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!