Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy felnőtt...

Mennyibe kerül egy felnőtt fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Elég csálé fogaim vannak, mély harapásom van pontosabban. Mennyibe kerülhet vajon? +a kezelések is pénzbe kerülnek?

2017. dec. 30. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Márciusban tették fel a fogszabályzóm,szintén mélyharapásom van.

120 ezer ft volt a felső, alkalmanként (4-6 hetente) 7000 ftot fizetek az állításért. (Új ívet húz bele, vagy csak kisebbre veszi, valamint a breketteken gumit cserél)

120 ezer lesz az alsó is,amit most január-február körül kapok meg.

Plusz lesz még éjszakaim,amit akkor kapok meg,mikor leveszik az állandót,ez még olyan 50-60 ezer ft.

2017. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mélyharapásom van, nekem 150 soronként, a vizsgálatok pedig 2-től 10 ezerig terjednek havonta(még az elején vagyok, macerás is mert több fogamat is ki kellett húzni, és még csak a szemfogaimon van brekett). De nekem itt még nem fog megállni, a bölcsességfogaimat ki kell majd műteni, mert el vannak feküdve, ezt majd te is megtudod ha látjátok a röntgenképet. Szóval sok pénz, 300 szerintem minimum van mindenhol, de elég rendes az én doktornőm például, megengedi, hogy részletben fizessünk, pár hónap alatt hagyunk mindig 75 ezret rá. De megéri mindenképp
2017. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
huh ez azert húzós.. es mennyi ideig kell hordani hogy látható legyen az eredmeny?
2017. dec. 30. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,ha erdekel tudok mutatni kepeket,hogy mennyit alakult eddig.
2017. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet a fogaidrol.
2018. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb amit én találtam és a munkájával is meg vagyok elégedve az 150Eft/sor az aktiválások havonta 10Eft. Plusz volt az elején pár röntgen,konzultációk stb +30Eft , nekem 2 évig kell hordani úgyhogy kb 500Eft. Ennél olcsóbban nehéz kijönni,talán SZTK-s alapon megspórolhatod az aktiválást röntgeneket, ott csak a készüléket kell fizetni.

Nekem sajnos nagyon összetett a problémám így magánba kellett mennem és még így sem garantált a gyógyulás.

2018. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alsó+Felső 400.000 de nem hagyományos fogszabim van.
2018. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!