Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megbízható az ultrahang?

Megbízható az ultrahang?

Figyelt kérdés
Szóval kb 3 éve észrevettem hogy a nyelvem alatt eggyik felén nagyobb de nem olyan mint egy csomó hanem csak duzzatabb.Elmentem fülorgégészetre az orvos kitapogatta nem tudott mit mondani elküldött ultraganra ott alaposan kivizsgáltak és nem találtak semmit annyit mondtak nyirokcsomó duzzanat és hogy rakjam rendbe a fogaim mert van par rossz fogam.És ott rákérdeztem kell műteni azt mondtàk dehogy kell nincs mit Az eredmènnyel vissza mentem a fülorgégészhez ő is mondta hogy bizony nem találtak semmit de januárba menjek vissza és ha nő kiveszik.De mit vesznek ki ha az ultrahangon semmit nem kaptak és azt mondták nem kell műteni?Most kinek higgyek?Megbizható az ultrahang?megbízhatók benne?
2018. jan. 2. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet egy nyálkő is. Rossz szájhigiéniával gyakran jár együtt. Vagy akár egy jóindulatú lipóma is lehet (fültőnél, állcsont alatt gyakori). Fogorvosnak kéne megmutatni, a szájüreg az ő szakterülete, nem a fül-orr-gégészé.
2018. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!