Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizhato az ultraha...

Mennyire megbizhato az ultrahang a baba neme teren?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a 30. hét után eléggé, előtte nem annyira
2012. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekunk a 15. heten megmutatta 4D-n, hogy kislany. Aztan a 20. heten is voltunk 4D-n, na akkor meg mar ugy lathattuk a nunijat, hogy akarki eszrevette volna:) nalunk 100%-osan latszott.

30 hetes kismami

2012. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16 hetes uh-n mondta a dokim, hogy valószínűleg lány, és után minden későbbi ultrahangon ezt erősítette meg. Tényleg lány lett. Ő akkor mondja, amikor már elég nagy valószínűséggel meg tudja mondani, nem "hiteget" senkit.
2012. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15.héten mondta a doki, hogy 1000% lány. Nem lehetett összetéveszteni a nuniját :)
2012. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 19.hetes terhes voltam amikor 4D UH-n ahogy meglátta a doktornő a babát a monitoron egyből mondta ,,Gratulálok Kisfiú" Szóval ez csak is attól függ,hogy a baba milyen pozícióban helyezkedik el és,hogy a köldök zsinór hol van,mert sokszor összetévesztik a köldök zsinórt a baba nemi szervével :)!
2012. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekünk mindkétszer a 18.heti uh-n mondta a dokink hogy fiú és mindkettő az is lett :)
2012. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekünk az első gen.uh-n mondta a doki, hogy kisfiú.Ekkor még nem egészen voltam 13hetes!Aztán a 18hetes uh-n megerősítette 100%-an, hogy kukis!

Általában a korai uh-n a fiúkat korábban megtudják mondani!

2012. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Megbízható,ha hozzáértő doki vizsgálja. A 20. hét környékén a legbiztosabb,addigra már jól ki lehet venni a nemi megkülönböztetést :)
2012. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdem mert halottam mar h valakinek a vegeig fiut mondtak es vegul lany lett vagy forditva,nalunk most egyszer fiut egyszer lanyt mondanak,amikor lanynak mondjak akkor tisztan latjuk a bizonyitekot amikor fiunak akkor is latok valamit de nem gyoz meg 100% szoval elegge bizonytalan vagyok. Nem szamit mi lesz csak egesseges legyen de jo lenne mar biztosra tudni.:)
2012. okt. 10. 16:20
 10/18 anonim ***** válasza:
nem írtad kedves kérdező hogy hány hetes is vagy?..
2012. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!