Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nincsennek bölcsességfogaim?

Nincsennek bölcsességfogaim?

Figyelt kérdés

Ez normális hogy még 20 éves létemre sem nőttek ki a fogaim hátul?

A szüleimnek már ilyenkor kinőttek még az uncsi tesómnak is aki még csak 17 éves😂


2018. jan. 5. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Normàlis!Én 36 vagyok és csak 1 nőtt ki.Az is félig :D
2018. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van aki leél egy egész életet úgy, hogy sosem nőnek ki a bölcsesség fogai.

Nekem mind a 4 bölcsességfog kijött 40 éves koromig. Nővéremnek aki most lesz 48 éves, nem nőtt ki. Nagyon szerencsés az akinek soha nem nő ki, mert a bölcsességfogat 99%-ban ki kell húzatni.

2018. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 sincs,33 évesen.
2018. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki.


Nekem mind a négy kinőtt, abból kettő széttört, egyet már ki kellett szedni, a negyedik még tartja magát... de idő kérdése és az is szarrá megy.

2018. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem nő ki nem jelenti azt, hogy nem kell kivenni. Normális az is ha sosem bújik ki, de egy röntgen azért előbb utóbb jó lenne. Ha íny alatt ferdén nő nyomhatja a többi fogat, elmozditva őket torlódást okozhat, felül túl közel nőhet az arcureghez stb. Szóval még lehet gond, de még ki is nőhetnek, akár mind a négy.
2018. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem se nőtt ki egyik se, de röntgenen kiderült, hogy mind a 4-t ki kell húzni..Szóval nem nevezném szerencsének :D
2018. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!