Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán húzták a fogamat . Ha...

Bnece Márk kérdése:

Szerdán húzták a fogamat . Ha egy nagyon kicsi pálinkát veszek a számba és oldalra billentem a fejem akkor gyorsabban fog gyógyulni a seb?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Azt rögtön foghúzás után kellett volna hogy jól összerántsa. De nem a cukrozott bolti fossal kell hanem egy igazi erős házi pálinka az igazi.
2018. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elég kemény van itthon , aztán sosem fogy gondoltam itt van egy ok hogy elfogyjon , akkor semmi értelme nem volt annak amit csináltam ? Vagy valamiben segít?
2018. jan. 14. 17:43
 3/11 A kérdező kommentje:
De csak azért jött a kérdés mert nagyon furcsa a seb helye felső fog és ilyen buborékos a cucc félek nyálat is nyelni nehogy valamit kiszívjak onnan , vagy azt se tudom hogy arra van e esély hogy nyelés közben az ott lévő cuccmó is kijön
2018. jan. 14. 17:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a pálinkát. Rögtön utána a legnagyobb ostobaság, mert kimosod vele a vérdugót. Nem kell fertőtleníteni egy tiszta sebet.

Ha buborékozik a sem az viszont iszonyat nagy baj. Felső fognál ez azt jelenti hogy megnyílt az arcüreg. Ezt ellenőriznie kellett volna a dokidnak - bár lehet hogy ellenőrizte, csak te megpiszkáltad (mint ez a pálinkázós hülyeség). Holnap reggel irány vissza és összevarrják, vagy akár még ma este is kereshetsz egy fogászati ügyeletet. Ha bármi is bekerül az arcüregedbe (akár csak 1db baci), attól életed végéig szenvedni fogsz.

2018. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem rögtön utána van hanem ma van és a foghúzás szerdán volt , ma volt egy kicsit ilyen furcsa nagyon homorú volt a seb ott most olyannak érzem mintha egy derékszög átfogója lenne az alakja ott a sebnek , csak annyit akarok hogy gyorsan meggyógyuljon mert félek hogy valamit elbaszok , vérezni nem vérzik , tökéletes nem fáj stb csak kicsit paranoiás vagyok hogy valami gáz lesz . Nincs ott nagy lyuk csak másabb mint az első két napban
2018. jan. 14. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:
*seb
2018. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olyan sablonosak a válaszok az internetem mint az email amit a google-nek küldök. A kérdésem az hogyha 5 napja húzták a fogam és én MOST a mai napon tehát az 5.-dik napon pálinkát rakok a sebre azzal elrontok valamit ? Vagy egy segít valamit ? Esetleg semmilyen hatása sincsen ?
2018. jan. 14. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol rontja a gyógyulást így az ötödik napon.
2018. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így van, ne öblögesd alkohollal véletlenül sem. Mosd meg a környékén a fogakat(a sebet ne). Ennyit tehetsz.
2018. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felesleges, kávé, cigi alkohol mind rosszat tesz neki.
2018. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!