Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számítsak a fogorvosnál?...

Mire számítsak a fogorvosnál? Nagyon fêlek, de már nem bírom tovább. Úgy érzem az egész testem megbetegítette a fogam.

Figyelt kérdés
Arcom egész bal oldala része feldagadt, kőkemény.Felső ajak vonalától az államig. Nyilal,feszít,ègő viszkető érzés. Bal hátsó bölcsességfog és a mellette levö nagyon rossz állapotba van. Máskor az inyemen látszott a genny, de most belül a pofámba van.Nehezen nyilik a szám.A pofizacskómból hogy fog eltűnni az a kemény nagydarab valami? Feltudja vágni? Vagy a gyógyszerrel próbálkozik meg először?
2018. jan. 16. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, semmit sem fogsz érezni. Lehet, hogy szájsebészet lesz belőle, de ott is profik. Mindenképpen menj el, mert komolynak tűnik amit leírsz.
2018. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Feleslegesen szenvedsz. Mindent olyan ügyesen elérzéstelenítenek, semmit nem fogsz érezni. Persze, ahogy elmondják, mit fognak csinálni, az szarul hangzik, de sokkal nagyobb kínnak teszed ki most magad, mint ami vár rád. Ha kiáll az érzéstelenítő a beavatkozás után, akkor fáj valamennyire, de arra be lehet venni fájdalomcsillapítót, és pár nap alatt normalizálódik a helyzet.

Megértem, hogy félsz, én is félős vagyok, de ne kínozd magad, ripsz-ropsz túl lehet lenni rajta.

2018. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én szerintem is elég komoly a baj,rosszul szoktam lenni az érzéstelenítől. Forróság. Szédülés. Szapora pulzus és kb. Azt érzem ott halok meg a fogorvosi székben.. De ma délután a párom elkísér a körzeti fogorvoshoz.
2018. jan. 16. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy ment?
2018. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm èrdeklődésed. Sajnos sehogy,odaértünk és kivolt írva hogy ma elmarad a rendelés. Annyira fáj megint..Szedem a Cataflamot de nem sokáig hat. Fogalmam nincs mit próbáljak még ki. Több házi praktikäval próbälkoztam ès semmi nem vállt be.
2018. jan. 16. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a házi praktikák egy határ után tehetetlenek. Ma próbálkozz megint a dokinál. Ezen túl kell lenni.
2018. jan. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad, pesti vagy-e, de itt a Szentkirályi utcában az ügyeleten éjjel is fogadnak, én többször jártam ott és zseniálisak voltak: teljesen fájdalommentesen kezeltek, igaz, hogy csak sürgősségi beavatkozásokat csinálnak (pl. foghúzás, vagy gyökérkezelés elkezdése, amit a saját dokidnál kell befejeztetni). Szóval ha este kilenckor beállítasz hogy nagy fájdalmaid vannak, megszabadítanak tőle, és akkor kevésbé szorongva mehetsz a saját dokidhoz a további kezelésekre. Jobbulást!
2018. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de egy sokáig halogatott tályog felső fogról elindulhat az agyad felé is. Szóval csak azt akarom momdani, nem játék, mert súlyos dolgokat tud okozni! Ha a körzeti rendelés elmarad kell hogy legyen helyettesítés kiírva!
2018. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok. Igen volt hellyettes csak az délelőtt rendelt. A saját dokim meg délutános lett volna. Alsó fog.Az ijesztésed nêlkül is eléggé félek, mert ilyen fájdalmaim nem voltak még.Szedem a Cataflamot, de csak épp elviselhetőbbé teszi a fájdalmat.Annyi a gond még,a szám se nyilik már ki nagyra így hogy fog ebbe matatni a doki. Az íny megdagadt,a szájüregbe ilyen fura holyagszerű valami is van bízom benne:,,csak''a gennyzacsik.Fogalmam nincs mi a helyes kifejezés ezekre. Kívül az arcom bevörösödött.Még mindig van pár óra a rendelésig. Szerintetek lehetséges olyan hogy a fogorvos ne gyógyszert adjon hanem valahogy ott azonnal leszívja a gennyet?
2018. jan. 17. 11:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha alsó fog, akkor van egy jó hírem: alsó fogat csodálatosan el lehet érzésteleníteni, SEMMIT nem fogsz érezni. A felső fogak kicsit nehezebben és több cuccal érzésteleníthetőek. Hajrá.
2018. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!