Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor nem indokolt a gyökérkez...

Mikor nem indokolt a gyökérkezelést együltőben elvégezni és ideiglenes tömést tenni a fogba?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 21:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nem fájt, akkor tényleg nem értem minek gyökérkezelte. Keresned kéne másik fogorvost.
2018. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, és jó is lenne tudni melyik megbízható. Értem én hogy pénzből él ő is, de ne az én káromra.
2018. jan. 17. 16:34
 13/18 A kérdező kommentje:
Aztán lehet nekem nem kéne így kiakadnom egy fog miatt. Szokták is mondani, hogy több is veszett Mohácsnál.
2018. jan. 17. 16:59
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem fájt, az nem jelenti azt hogy egészséges volt. Meglehet hogy el volt halva. Egy baleset (megrepedt fog, elmozdult gyökércsúcs) miatt is elhalhat a fog, nem kell ahhoz előtte feltétlenül gyulladtnak lennie.
2018. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, de tudom hogy nem érte baleset, meg akkor hidegre se lett volna érzékeny. Vitalitás tesztet persze nem csinált, csak elkezdte gyökérkezelni. Én meg hagytam neki mert nem tudtam hogy nem kell. Ennyi. Gondolom más is járt már így mert nem volt tisztában a dolgokkal. Lehet lassan meg kellene tanulnunk magunkat gyógyítani, vagy képezni magunkat, mert ezekre ezt nem lehet rábízni. Persze tisztelet a kivételnek.
2018. jan. 17. 22:36
 16/18 A kérdező kommentje:
Amúgy szinte biztos vagyok benne hogy ilyenkor az implantátum az célja az orvosoknak az emberrel, de azt velem elb***ták. Egyrészt nem vagyok Rothschild báró hogy hülyeségre szórjam a pénzt, másrészt idióta sem hogy szétfaragtassam az állkapcsomat.
2018. jan. 17. 23:50
 17/18 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint azért ennyire nem gennyládák a fogorvosok, neki is az a célja hogy ne csináljon neked és magának mégtöbb problémát. A kezelésnek pont az a célja, hogy ne kelljen implantátum. Amúgy én is kínlódtam egy ilyen mélyen szuvas foggal, volt ilyen tömes-olyan tömés, mindenre érzékeny volt, több év szenvedés után végül a gyökérkezelés lett a megoldás. Foggd fel úgy, hogy neked ez most egyböl meg lett oldva. Nyugi, meg fog maradni a fogad.
2018. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
El van rontva a gyökértömés, nem tudom így hogy marad meg. Amúgy meg ha fáj egy fog tömés után ami előtte nem fájt az azért van mert úgy akarta megcsinálni.
2018. jan. 22. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!