Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Összes bölcsességfog kiszedése...

Összes bölcsességfog kiszedése egyszerre?

Figyelt kérdés
Hali,nekem ki akarják húzni az összes bölcsesség fogamat, mind a 4-et. Valakinek volt már hasonló? Altatásban is végzik??
2018. jan. 19. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak altatásban végzik a 4 bölcsesség fog kiszedését.

Felvágják az ínyt és utána összevarrják.

2018. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azonnal mehetek haza a műtét után? Fájdalmaim lesznek később?

Nekem amúgy teljesen egészséges mind a 4 fogam:( csak úgy ítéli a doki,hogy ki kell szedni egyéb okok miatt

2018. jan. 19. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet ha mindkét oldalon húznak, hol fogsz enni? Minimum 1 hét, de több is lehet míg a seb begyógyul és akkor azon az oldalon nem szabad enni.
2018. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 napig lesz fájdalmad de a fájdalomcsillapító használni fog. Hazamehetsz, ez nem olyan altatás lesz mint egy műtétnél. De akkor mondd az orvosnak hogy inkább úgy csinálják hogy kiszednek először bal oldalról kettőt aztán rá egy hétre a jobb oldalról. Ha összevarrják azt egy hét után ki is szedik.
2018. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok ébren lenni amikor kiszedik a bölcsességfogaimat, nagyon mélyek a gyökerei meg a tudat is fájna,hogy elveszik a fogamat. Nem tudom ez egy fóbiám,egy fogam sem hiányzik és már csak a gondolattól összeszorul a gyomrom.
2018. jan. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!