Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítás...

HELPing kérdése:

Bölcsességfog eltávolítás után másnap utazás? Halasszam el?

Figyelt kérdés
Időpontot kaptam szájsebészhez bolcsességfog huzasra, viszont másnap Pestre kéne utaznom. Még nem fáj annyira, viszont szeretnék minél előbb megválni tőle. Képes leszek egész másnap utazni és sétálni vagy inkább halasszam el a húzást? Mellesleg bal alsó fog.

2018. jan. 6. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen nálad fájdalomcsillapító (nekem Cataflamot írtak fel anno), de amúgy igen, én képes lettem volna rá.
2018. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lazasodsz be es birsz feldagadt arccal gyalogolni, siman. Also fog sz*rabb mint a felso, az biztos. Ja igen, es mint emlitettek, Cataflam kelleni fog, de a doki ugyis fel fog irni.
2018. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 bölcsességet kiműtötték, az alsók borzalmasak, cataflamot tényleg szerezz be! Én nem mennék a helyedben, ha van lehetőséged halaszd el inkább.. Feldagadt az arcom, az evés is jóval nehezebb és hosszabb+ jobb oldalt úgy feldagadt hogy kék és sárga lett kívűl a bőröm meg borzalmasan fájt a fejem, nem lett volna kedvem egy pesti úthoz😅
2018. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor halasztás lesz. Köszi a válaszokat!
2018. jan. 7. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem lett, pedig vésték is.

Fel.sem dagadt meg semmi :), annyi, hogy profilaktikusan szedtem az antibiot három napig meg pépes kaján éltem.

2018. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!