Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet magas az ideiglenes tömés?

Lehet magas az ideiglenes tömés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyökérkezelt fog után ideiglenest tömést rakott be az új fogorvosom. Azt mondta ha huzamosabb ideig fáj akkor sajnos nem menthető a fogam, viszont nekem nem fáj hanem ugyan azt érzem mint amikor magas a tömés. Nyomást és idegen érzetet...

Tehát létezik hogy magas az ideiglenes tömés? Nem csiszolta meg semmi az ujjával meg valami “pálcikával” fedte, 1 hétig kell bent lennie.


2018. jan. 20. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Rózsaszín? Az össze fog menni, még túl kicsi is lesz.:)
2018. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet !
2018. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2018-ban meglehet egy gyökérkezelést normálisan csinálni, amit mond az csak duma. Ha úgy akarja neked megcsinálni hogy fájjon akkor úgy csinálja meg.
2018. jan. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: nem! Fehér!

Koszi masodik :)

Harmadik: maga a fog nem faj a gyokerkezeles nem fajt a tisztitas sem csak annak az ize borzaszto volt....hanem feszit a fogam meg az inyem....a regi dokimnal volt magas tomesem (meg mas problemaim is na de az mindegy) es azert tudom azt mindani hogy ugyan azt erzem....:/

2018. jan. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!