Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítása?

Bölcsességfog eltávolítása?

Figyelt kérdés

Fájdogál a fogam, illetve azon az oldalt kb minden. Nem tudom, hogy melyik, de gondolom a bal alsó bölcsességfogam van begulladva. Olvatam, hogy az rajta van az arcidegen, amitől lebénul az arcom.

Ez azt jelenti, hogyha azt onnan kihúzza, akkor így fogok kinézni örökre? [link]


Vagy van esély, hogy egyszer meggyógyul. Hétfőn megyek fogorvoshoz, de rettegek :(


2018. jan. 20. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Gondolni sem merek arra, hogy hogyan írnál ha kihuzatnád azt a bőlcsességet, ami még a szádban van, is magadból. Barátom, a helyesírásod pocsék.
2018. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Így van, akinek kihúzták már a fogát mindenkinek lebénult az arca, mi ezen a meglepetés?
2018. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Ne félj, csinálnak röntgent, aztán ha huzzák, kapsz érzéstelenitöt. A huzás max félora alatt megvan (de az akkor már komplikált eset).

Utána otthon rácsapsz egy fagyos valamit az arcodra, h ne duzzadjon meg, meg szeded az antibiotikumot.


Én is hétfőn megyek felsöt szedetni, mert nagyon fáj, de pár honpja lett ugyancsak also huzva (várakozás, rtg mütét 40 perc alatt megvolt) nulla komplikációval.


Elmulni nem fog.

2018. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ugyan így.
2018. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!