Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás, hányás?

Foghúzás, hányás?

Figyelt kérdés

Ma lesz harmadik nap hogy huzták a fogam, de közben remekül benyeltem valami izét (párom egy hete napi 3x is hányt), és borzaszto hányingerem van. Ha esetleg hányok, nem lesz baj?


Fogorvosom már nem rendel.



2018. jan. 23. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még a mai napot úszd meg hányás nélkül. Persze utána se lenne jó, úgyhogy mindenképp kúráld ki magad (háziorvos, pihenés, vitaminok...). Ha úgy látod hogy valami történt a sebbel (újra vérzik, fáj), akkor menj vissza a fogorvoshoz a lehető leghamarabb. Ha szükséges akkor kitisztítják és összezárják a sebet.
2018. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lenyelt vér okozhatja a hányást.

Vagy az érzéstelenítő (lidokain) iránti érzékenység. Ha sokáig hánysz az nem normális!! menj dokihoz! háziorvos, vagy ügyelet!!!

kiszáradhatsz!

2018. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, miután kiírtam a kérdést nemsokkal rá hánytam is vagy háromszor reggelig, de ez van. Vízzel kiöblítettem óvatosan a szám, meg utána ilyen fertőtlenítős szutyival is.

Semmi baja nem lett, a fogdoki azt mondta, hogy azért három nap alatt már hámosodik az annyira, hogy ne okozzon problémát.


Amúgy vírus volt, elmentem orvoshoz, gyors várvizsgálat után kaptam hányingercsillapítót és ennyi. Meg diéta, de a fogam miatt úgyis kellett :)



Azóta minden szép, hétvégén varratszedés, a gyomrom is jó... :)

2018. jan. 25. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:

ok!

Jobbulást!

2018. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!