Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Le fog jönni a műfog?

Le fog jönni a műfog?

Figyelt kérdés
Mű fogam kész lesz keddre addig ahol hiányzik a fogam mellette lévőz lecsiszolták,hogy majd tudják arra rögzittenj vagy koronát tesznek én nem értem az ilyenhez. Aza kérdésem,hogy az le fog onnan jönni vagy nem lesz olxan gondom? És ha esetleg idősebb koromra az összes kihúllik milyen fogat tudnék rakatni,hogy egyáltalán ne jöjjön le ? 17/F

2018. jan. 26. 13:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Lévőt*

Rögzíteni*

Olyan*

Bocsánat a helyesírásért de nem jó a gépem

2018. jan. 26. 13:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek elöl van műfoga . Ugyanúgy lecsiszolták és arra rögzítették. Már vagy 10 éve és nem jön le. Egyetlen egyszer megmozdult neki, mikor üvegből ivott és direkt meglökte az üveget a kollégája. Akkor visszament a dokihoz és újból ragasztották kb 2 perc alatt és ugyanolyan jó. Szóval nem fog lejönni, illetve senki nem tudja hogy az nem igazi foga elől. Azzal meg hogy mi lesz mikor kihullik az összes, nem kell előre foglalkozni.
2018. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jön le mert oda lesz ragasztva.

Az utolsó kérdésedre a válasz pedig vagy implantátum vagy kivehetős műfogsor.

2018. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jön le, de azért óvatosan kell vigyázni rá, hogy nehogy megmozduljon.
2018. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos rossz géneket örököltem így a fogakkal kapcsolatban..
2018. jan. 26. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

4

Ha jól meg van csinálva nem kell óvatosnak lenni. A férjem ugyanúgy eszik, él a műfoggal elöl. Semmit nem csinál máskép mint te meg én. Szerintem sajátjának is érzi.

2018. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne idegeskedjek,hogy le jöne ?
2018. jan. 27. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!