Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet herpesz-szerű,...

Mitől lehet herpesz-szerű, visszatérő seb a felső ajkon? Herpesz ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Még sosem volt herpeszem, így nem tudom, milyen érzés, de kb 1 hónapja mindig kiszárad a felső ajkam jobb felén az ajkam pereme. Kipirosodik és kicserepesedik, de csak az a kör, és olyan idegesítő érzés, mintha varas seb lenne. De nem fáj meg nem viszket, semmi ilyesmi, és ajakbalzsam használata után eltűnik. Tényleg fogalmam sincs, mitől lehet, mert nem iszom senki után, egyedül élek, nincs kapcsolatom, nem csókolózom senkivel és nem vagyok egy puszilkodós fajta sem. Ötletek, mi lehet ez?

2018. jan. 27. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy kifújta a szél. Herpesz olyankor jön elő, ha benned van a vírus ( ha jól tudom,minden 4.emberben),ha legyengül az immunrendszer.Ha pici kis fehér pöttyök vannak benne , amikor kijön,akkor herpesz.
2018. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nincs benne semmi, de azért megnézem mindjárt, lehet, hogy tényleg csak a hideg, csak furi, mert nem az egész szám, hanem csak azon a területen, mindig...
2018. jan. 28. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!