Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a fogszabály...

Mi a véleményetek a fogszabályzóról?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. A felső, elől lévő fogam kicsit kiáll, a mellette lévő fogam pedig beljebb.Szerintetek megéri a fogszabályzó? Kaphatok éjszakait? Vagy az valóban nem ér sokat? Ha állandót kapnék kb. mennyi ideig kéne hordanom? Az első alkalom után mennyi idővel kapom meg?

2018. jan. 31. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az első kérdésre tudok válaszolni. Menj el a fogorvoshoz és kérdezd meg tőle az utolsó 3 kérdést. Utána el tudod dönteni, hogy a kényelmetlenségek megérik e neked az esztétikai hiba korrigálását, vagy annyira nem zavar a dolog.
2018. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én kaptam éjszaka fogszabályzót hasonló problémára, kiadtuk rá a rengeteg pénzt, elment a sok időm a folyamatos állíttatásokra, változás pedig évek után is csak minimális és időleges volt, aztán miután betöltöttem a 18-at és másik városba költöztem, szépen minden visszaállt az eredeti helyre.

(nyilván én vagyok a hülye mikor azt feltételezem hogy négy év alatt kellett volna használnia valamit)

2018. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!