Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval mit lehet enni?

Fogszabályzóval mit lehet enni?

Figyelt kérdés
Valaki azt monda hogy mindent valakinek elég sok midnent nem szabad nektek mi a tapasztalatotok és mitől függ?

2018. febr. 1. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
mindent lehet de pl a rostos hús közé akad és sokáig tart kipiszkálni
2018. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Almát, répát stb. csak kis szeletekre vágva lehet enni, harapva nem, mert eltolja a tappancsokat.

Különben mindent lehet vele enni, csak kényelmetlen amikor a szálas husi beakad, és mint fentebb, néhány dolgot meg kell változtatni.

2018. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindent lehet enni. De leginkább azt amit te tudsz. Nekem amikor felrakták és amikor havonta huzatni kellett menni utána annyira fáj hogy csak pépeset tustam enni egy napig. De amúgy mindent.
2018. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és persze óvatosan, mert nekem olyan is volt hogy a fémszál meghajlott amikor ráharaptam valami olyanra.
2018. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen elvileg nem szabad ragózni,karamellát enni meg még jó pár dolgot igazából nem emlékszem pontosan, meg ugye minden ételt elvileg fen kell szeletelni,nem szabad harapni.Én ugyanúgy eszek mindent igaz bele szokott ragadni(pl a szalámi egy rémálom,nekem az mindig bele ragad) de semmi gond kipiszkálom.
2018. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is mindent ettem.

A kemenyebb zöldségeket gyümölcsöket fel kell darabolnod, mert a drót megakad bennük.


Minden ehetö, csak be fog ragadni, és mire kipiszkálod, sírvafakadsz :D


Nekem a kedvencem a Sushi-evés volt. Mindig szélesen vigyorogtam a tesómra közben :D

2018. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rágó, mogyoró, hasonló roppanós magvak, gumicukor, karamella kizárva, egyébként mindent, csak katonázni kell, nem szabad harapni. Utóbbi szabályt sok ismerősöm megszegte elég puha ételekkel (jól megmikrózott hamburger stb.) annyira nem para, de azért kerülendő. Fogorvos elmondja, nekem kezelőlap hátoldalán is rajta volt minden instrukció étkezéssel és tisztítással kapcsolatban.


Másik, ezt sem sokan tartják be, de tényleg érdemes minden étkezés után fogat mosni meg fogszabályzót takarítani, nemcsak esztétika miatt, hanem mert terhelésnek van kitéve a fog, ráadásul egy része takarásban is van, sokkal könnyebben lehet fogszuvasodásod.

2018. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!