Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudna ajánlani valaki Budapest...

Tudna ajánlani valaki Budapest XI. kerületében egy normális áron dolgozó fogorvost?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyat, aki nem 10 ezerért vagy drágábban töm fogat? Nekem 4 fogam lyukas lett.
2010. jún. 6. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy manapság 10 ezer alatt baromi ritkán tömnek fogat, így vagy sztk vagy fizetsz többet.
2010. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodom, megértettem.

Amúgy nem magam okolom a probléma miatt.

Bedőltem egy reklámnak.

"Friss lehelet 2 kalóriában".

Addig normális fogaim voltak.

Csak elmex gélt használtam, + ezt a neve kimondását sem érdemlő valamit.

Utána meg azt vettem észre egy reggeli fogmosásnál 6 hét múlva, hogy hoppá, van 4 lyukas fogam és az egyiknél az íny sem egészséges. Az egyik oldalon már rágni sem tudok. 40 ezer forintom viszont nincs :-(

SZTK sem lenne baj, de azzal ijesztettek meg, hogy ott kihúzzák, azt meg nem szeretném.


Nem tudom, hogy ilyenkor mit kellene tenni.

Van valakinek ötlete?

2010. jún. 9. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, elmész az sztk-ba aztán elmondja a doki mit akar csinálni és te ezt vagy elfogadod, vagy nem. Amúgy nem minden sztk-s doki húzáspárti ott is vannak rendes orvosok.
2010. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!