Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normál áron hol lehet fogszabá...

Normál áron hol lehet fogszabályzót csináltatni?

Figyelt kérdés
Voltam 1-2 fogászati magánklinikán Bp-en és 4-8 százezer ft között mozgott a különböző fogszabik árai. Mind valamitől "modern" meg "legújabb fejlesztés" én ezt el is fogadom, bár volt közöttük olyan is (démon - lágy erővel dolgozó) amit már kb 15 évvel ez előtt is láttam és akkro is 600 ezer volt.. Szóval, gondolom vannak 400.000-nél olcsóbbak is a piacon, na ezeket hol lehet megtalálni? Tehát azokat amik nem az ingyenes gagyik, de nem is 400-800 ezerbe kerülnek?

2018. febr. 5. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz
2018. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A magánklinikák árai az egekben vannak. Ha nem akarsz ennyit költeni rá, akkor esetleg csináltasd meg SZTK alapon. Hasonló cipőben jártam, és megmondom őszintén, én is sokalltam a nappali fogszabályozóra a 500-600 ezreket. És ez csak maga a fogszabályozó ára.

Szerencsém volt, mert akihez lakcím szerint tartozom fogorvos, nagyon kedves nő. Egy sima kontrollon javasolta ő is, hogy jó volna mielőbb megcsináltatni.

120 ezer volt a felső ív (nappali). Nem ingyenes gagyi, mert valóban nagyon nagy szakértelemmel rendelkezik a fogorvosom, és lett ugyanolyan jó, mintha 600 ezret költöttem volna rá.

2018. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!