Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit illik adni a fogorvosnak?

Mit illik adni a fogorvosnak?

Figyelt kérdés

Majd most fogja levenni a fogszabályzómat a magàn fogorvoson.Mit illik ilyenkor neki adni?

Plusz pénzt?


2018. febr. 5. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha magán, akkor mindenért fizettél, amiért kell.
2018. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magánorvos nincs olyan hogy illik adni. Annyit adsz amennyit kér és vége. Hova fajul a világ ha már a magánorvos aki megkéri az árát még arra is adunk hálapénzt? Miért szoktatod rá? Ha meg véletlenül nem kér pénzt akkor könyveld el úgy hogy ezt már rég kifizetted.
2018. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy széles mosolyt + kézfogást + nagy köszönömöt, doktor úr! Ezeket akár egyszerre is.
2018. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene plusz pénz? Fizettél gondolom idáig eleget.
2018. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed rendben vannak a fogaid köszönd meg neki, de amúgy meg mindig csak nyugtával dicsérd a napot.
2018. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A helyi fogorvos akkora traumat okozott hogy tobb evig el se mentem fogorvoshoz. Aztan mikor mar muszaj volt akkor rakenyszerultem.

Elso korbenn panoramarintgen. Elso alkalommal majdnem elajultam. Masnap probaltam ujra. Fogkoleszedes ugyan ez csak 3alkalom kellett.

Hosszu munka, kolcsonos bizalom es rohadt nagy turelem kellett a maganorvosom reszerol hogy elviseljen.


Szoval jah. Ahogy vege lett az osszes kezelesnek megkoszontem neki. Majd kari elott bementem es en egy eleg jofele cukormentes csokit adtam meg azsiai gyogyteat halam jeleul.


Ott hagytam 500e ftot de ugy ereztem ezzel nem vagyunk kvittek.

2018. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki még fél milliót.
2018. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Testvèrem fogorvos, ők is szoktak kapni egy-kèt dolgot. Tábla csoki, zacskós kávé illetve olyan üveges kávé, amit tejbe is lehet rakni. Ezek a legnépszerűbbek. Emellett ital is előfordult.

Maximum vegyél 1-1 kis tábla csokit.

Ez az ajándékozàs úgy működik, h kisebb beavatkozàsokèrt nem szoktak külön venni vmit. Azok vesznek vmit pl. protéziskészitès, több foghuzàs. Olyan alkalmakkor mikor sokáig elhúzódik a munka.

2018. febr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális maszek el se fogadja a plusz pénzt. Az enyém múltkor nem tudott visszaadni 1000 Ft-ot, mert mindenki nagy pénzzel fizetett nála, úgy voltam vele, hogy hagyja csak, de ragaszkodott hozzá, hogy nem, mert az annyi és kész, felváltatta valakivel a pénzt.
2018. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!