Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gáz lenne holnap harmadszor...

Gáz lenne holnap harmadszor is visszamenni az orvoshoz? Gyökérkezeléses probléma a többi lent

Figyelt kérdés
Voltam pénteken akkor gyógyszeres tömést kaptam. Hétfőn pedig elkezdte gyökér kezelni az orvos a felső hetes fogat. Akkor úgy tűnt javul viszont elkezdett eléggé fájni a hatos és olyan mértékben bedagadt az arcom hogy nagyon és persze fáj is. Pedig már csak két nap van az augmentinből. Menjek vissza vagy várjak? Keddre van időpont de nem érzem úgy hogy ezt bírni lehetne hosszútávon
2018. febr. 13. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza. Túl hosszú az idő.
2018. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz. Főleg hogy egyre jobban úgy érzem hogy nem az a fogam a fő bűnös amelyiken ellett kezdve a gyökérkezelés. Ha meg furcsán néznek rám h megint megyek akkor ez van...
2018. febr. 13. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

szia nem akarok okoskodni :) . Apum fogorvos, neha bennt vagyok nala a rendeloben. azt tudom hogy augmentint gyulladascsokkentesre ad, meg hogyha be van vkinek dagadva mert azt mondja jobb ha lemegy a duzzanat mert ugy jobb kezelni valamit (nem hat 100%osan a fajdalomcsillapito ha meg van dagadva..)


azt mondod a hetest kezeli de a hatos faj? biztos hogy a hetes a gyokerkezelest kivano fog? Röntgen volt?


igen menjel el mindenkepp. elotte telozzal a rendelobe es vazold mi a baj. ilyen dolog sosem legyen ciki vagy kellemetlen. o azert van hogy segitsen. es kesz.

2018. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Okvetlenül menj vissza ha fáj és fel is dagadt.Fájdalomesetén mondani is szokták,hogy soron kivül jelnetkezz.Ha a hetest kezelik szerintem az a fogad fáj csak te úgy érzed,hogy a hatos az,mert kisugárzik a fájdalom.Nekem tavaly a hatost kellett kezelni és a hetest éreztem.Mondtam is a rendelőben azt mondta a fogorvosnő,hogy a hetes fogam egészséges,az biztos nem fájhat,röntgent is készítettek meg levegőt fújt rá
2018. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!