Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A lyukas fog kibír egy hetet...

A lyukas fog kibír egy hetet úgy hogy nem romlik nagyon tovabb?

Figyelt kérdés
Most van először lyukas fogam és akihez át akarok iratkozni szabadságon van de jövő héten már lesz.Vagy akihez járok fogorvoshoz akkor inkáb mennyek hozzá?Csak aza fogorvos nem normális mer volt hogy valakinek jó fogát fúrta ki és tömte be és a rossz fogát úgy hatta és így megin elkellet mennie fogorvosho.

2018. febr. 26. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem óriási a lyuk a fogadon egy hét semmit nem fog számítani. Ha esetleg nagyon szuvas, akármikor begyulladhat, de jobb esetben nem lesz semmi gond jövő hétig.
2018. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsi a lyuk csak azér szokom nézni hogy nincs e lyuk a fogamon és észrevettem de is nem is fáj még.
2018. febr. 26. 18:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam ott a végét.
2018. febr. 26. 18:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ valahogy akkor kibírom mer nem akarok ilyen fogorvosho menni.Mer eddig kibírtam csak megnézte a fogaim és jólvan de azér betömni meg kifúrni azér má azt nem.
2018. febr. 26. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is problémás az a fogad, nekem olyan az egyik fogam, hogy pici éppenhogy észrevehető fekete folt van rajta a fogorvos mondta, hogy nem tudja hogyan lehetséges ez, de ameddig nem növekszik, nem fáj stb addig nem akarja piszkálni, kb hat éve annak, hogy észrevette de beírta a papirokba is, hogy mi van a foggal mert már majdnem kétszer megfúrta. Lehet, hogy neked is hasonló "problémád" lesz
2018. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az lyuk a fogamon.Azt szerinem muszáj majd betömni meg minden.Jólvan hogy nem olyan nagy csak egy kisebb lyuk de akkor is lyuk.És én nem akarom halogatni mind mások.
2018. febr. 26. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
1 hét nem sok idő, annyit kibir a fog. Viszont addig tanulj egy kis helyesírást, mert ez elég szánalmas...
2018. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy rosszul írtam.
2018. febr. 26. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze,simán kibírja,így hogy kicsi a lyuk meg nem is fáj.Elég sok idő kell hozzá,hogy üreg keletkezzen.Sokszor évek is,persze ez sok mindentől függ.Nekem van egy fogamon kis elváltozás és a fogorvos nyáron nem akarta bántani azt mondta az annyira minimális elváltozás,hogy még nem bántaná majd a kontrollok alakalmával meglátjuk kell-e következő alkalommal javítani.
2018. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!