Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzas utan, mikor lesz jobb?

Foghuzas utan, mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés

Mult csutortokon huztak ki jobb fent a leghatso fogam.mivel nagyon melyen vannak a gyorekek igy a fogorvosom bekuldott vele a szajsebre.eleg nehezen jott ki,megszenvedtek vele.

Meg mindig nagyon faj reggelre a helye,alig birok nyelni,beszelni fajdalomcsillapito nelkul.hasogat,neha szurkal.

Meddig normalis ez?visszamenjek a fogdokimhoz?

Nem verzik,csak faj.


2018. febr. 28. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy fáj egy darabig, teljesen normális ilyen esetben elég rendesen megbolygatták a környéket.

Viszont:

- másképpen kellene fájnia

- majdnem 1 7 eltelt

Szerintem legalább próbáld felhívni és beszélj a dokival.

2018. febr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj vissza, nézze meg, hogy minden rendben van-e. Nekem egy ilyen bányászat után azt mondta a fogorvosom, hogy két hétig is eltarthat, mire érzéketlenné válik a környéke. Hát tényleg addig tartott. Ez négy hónapja volt, és még mindig előfordul, hogy érzem azt a fogam.
2018. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!