Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kemény új harapásemelő brutáli...

Kemény új harapásemelő brutálisan nyomja a bal1,2-es fogam, ez normális?

Figyelt kérdés

Ma kaptam és amikor betette a doki rögtön fájt,mondtam is neki,akkro kivette és máshol nem is ott ahol mondtam hogy nyomja bele csiszolt. Azután visszatette és mintha picit jobb lett volna,meg hirtelen meg is szoktam. Rá 2 órára mikor enni akartam azt hittem meghalok,mintha ki akarna szakadni az amúgy tökeéletesn álló bal 1-es fogam. Kivettem a harapásemelőt és még a fogam érintése is pokoli volt. Hiába vártam most egy órát is ahogy visszateszem majd megrülök a fájdalomtól,máshol nem fáj,csak a bal1 iszonyatosan meg a bal2 picit.

Normális??


2018. márc. 1. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen és pár nap mulva elmulik. Ez igy van nalam fogivtágitoval is.
2018. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálom majd szoktatni,de most nem teszem vissza,mert elvislhetetlen a fájdalom amit érzek. Majd naponta próbálok hozzászokni ,mert ez így hirtelen megöl
2018. márc. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!