Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek hogy szép fogsorom...

Mit tegyek hogy szép fogsorom legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok és fordított harapásom van.. késő fogszabályzóhoz folyamodni vagy egy állakpocs műtét hatékonyabb lenne?
2018. márc. 2. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
a fogszabályzó nem késő szerintem, unokatesóm 23 évesen rakatta fel. de érdemes lenne egy jobbféle fogorvossal konzultálni, hogy ő mit javasolna.
2018. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó megoldja, egyáltalán nem késő :) Ma már rengetegen viselnek a húszas éveikben is fogszabályzót. Én magándokit javasolnék, sokkal megbízhatóbb és jobb munkákat végeznek, legalábbis az én tapasztalataim alapján. Igaz, hogy sajnos így több százezer forint lenne :/
2018. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nekem pl most 20 évesen rakatom fel a fogszabit, csak még gyűjtenem kell pénzt, előtte szüleim nem tudtak fedezni... igy hát munka mellett osszetudom sporolni...
2018. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 38 évesn lett fogszabályzója :)
2018. márc. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!