Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső négy metsző fog gyulladt...

Tündi0212 kérdése:

Felső négy metsző fog gyulladt? Mennyire fáj ezeknek a fogaknak húzása?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek orvoshoz mindenféle képen kihuzatom és úgy potoltatom! Most már a felső ajkam fáj mintha izomlázam lenne és az orrom alatt is fáj ha megnyomom! Ez a gyulladástól van? Ezek 1 gyökerű fogak egyszerű kihúzni szerintetek ?? ( Ne mondja senki hogy nem kell kihúzni meg lehet menteni)
2018. márc. 5. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Négyes, két metsző? Érdekes :D


Nyugi, nem fog fájni. A szájpadodba kapott érzéstelenítő valószínűleg kellemetlen lesz, de ennyi, nem érzel semmit aztán.


Csak a mosolyod lesz vicces utána. Nekem is ki kell szedni két metszőmet, mert nagynéném diós sütijében persze, hogy maradt héj is, én meg letörtem vele két a fogamat (jobb felső egyes-kettes).

2018. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló egy ritka nagy bunkó, egy beképzelt, lekezelő, fölényeskedő, rosszindulatú idióta.
2019. dec. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jah, hát igen.. könnyen osztja az észt, aki jó genetikát örökölt! Vannak olyanok, akik sajnos SOHA az életben nem mostak fogat, 60.éven túl vannak, és az összes foga hibátlan,fehér, egészséges! Na, őt személyesen ismerem, elmondta, az ő szüleinek minden foguk megvolt,úgy haltak meg 86.évesen. Az illető 3.gyerekének is hibátlan a fogazata, pedig fogat mosni nem szeretnek. Ez bizony genetika! Én mostam már pici gyerek korom óta,mégis gyengék a fogaim, törnek, porladnak ki. Szüleimnek sajnos már fiatal korukban 40! Évesen kivehető protézisük volt. Erről az ember nem tehet! Ki mit örököl, ez van.
2020. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!