Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles után fájdalom?

Gyokerkezeles után fájdalom?

Figyelt kérdés
3 órával ezelőtt gyokerkrzeltek a fogam. Míg hatott az érzéstelenítő nem éreztem. Most hogy kiment , igazából nem fáj hanem így sajog vagy nem tudom hogy mondjam. Nem kibírhatatlan de elég zavaró. Ez normális? Gyógyszeres tomest rakott bele.
2018. márc. 7. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen normàlis! Nekem multkor tett bele gyógyszeres tömést (nem gyökérkezeli) ami kb 3 hete volt, azelött nem fàjt a fogam de mivel belepiszkàlt màsnaptol majd meg bolondultam. Egy héten keresztül kb. Azóta is benne van a gyógyszer, nem fàj csak érzékeny, míg nem múlik el nem nyúl újból hozzà. Normàlis ha fàj mivel megpiszkàlta neked is.
2018. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! Egy hete is gyokerkrzeltek egyet de azzal semmi nem volt. De ez elég kellemetlen , veszek be egy fájdalomcsillapítót , remélem holnapra javul.
2018. márc. 7. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden fogad ugyanugy reagàl. Ebbe lehet nagyobb volt a lyuk, esetleg közelebb volt e döggyökérhez, lehet be volt gyulladva stb. Próbàlt meg a fàjdalomcsillapítót de szerintem ha nem múlik el irass fel a fogorvosoddal antibiotikumot rà.
2018. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szedtem előtte 2 hétig , meg még van pár szem , azt be kell szedni. Csak kibírom vhogy :)
2018. márc. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!