Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem mùlik az ìnygyulladás?

Ha nem mùlik az ìnygyulladás?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy hete fogorvosnál, mert a frontfogamat szerettem volna tömetni. Be volt gyulladás az ìnyem amit pròbàltam is öblögetni Corsodyllal,de nem múlt el. Az orvos azt mondta, használjak paradontax fogkrémet és az majd helyre hozza. 20.-àn kell vissza mennem. Becsületesen minden reggel és este fogmosàs, fogselyem, plusz még gingisollal is kenegettem. Az elején a duzzanat lement, de az egész ìnyem alul és felül a foggyőkérnél vörös volt végig. Ma reggel pedig a duzzanat is vissza jött. Valami baj lehet? Vagy az ìnygyulladással tényleg ilyen nehéz a küzdelem és legyek türelmesebb? Valakinek tapasztalat? Teljesen kétségbe vagyok esve :(


20/L



2018. márc. 9. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Fájni nem fáj?


PHLOGOSOL oldat is jó rá kézzel kell az ínyre dörgölni.

2018. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fàjdalmat egyáltalán nem érzek. Hidegre érzékeny, de ennyi.

Köszi a tippet!

2018. márc. 9. 08:23
 3/7 Alain Delon ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a kakukkfűolajat. Én fogmosás után mindig azzal öblögetek. a pohár alján hagyok egy kis vizet, arra cseppentek egy csepp olajat, elkeverem rajra, és kétszer öblítek alaposan öblítek vele.
2018. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem ínygyulladásra antibiotikumot írt fel a doki, 2 nap alatt helyrehozta
2018. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kértem én is a kedves doktornőt, de azt mondta ezt magamnak otthon helyre tudom hozni...
2018. márc. 9. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Corsodyl, nekem nem használt, a Denneres saját márkás öblögető viszont igen :)
2018. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
esetleg a háziorvosodat megkérheted hogy írjon fel rá vmit. én dalacint kaptam
2018. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!