Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sok idő míg leszedik?

Sok idő míg leszedik?

Figyelt kérdés
Na szóval 13 éves fiú vagyok és most nyáron lessz fogszabályzóm és alul rendben van csak felül a két szemfogam melleti két fog ami olyan hegyes aazok fent vannak eléggé az sok idő amíg lejön mennyi ideig lessz rajtam a fogszabi ha ilyenek a fogaim?
2010. jún. 9. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fogdokit. Általában 1, másfél év.
2010. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát nekem pl 10 hete van fenn, azaz durván két hónapja, és nekem pl ilyen "agyar" szerűek voltak a szemfogaim, és 2 hónap alatt már majdnem teljesen bementek a sorba. De nekem pedig nagyon fent voltak és szinte hihetetlen, hogy 2 hónap alatt ilyen rengeteget javult. =) =P

16/L

2010. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én hétfőn voltam fogorvosnál, mert nekem is lesz fogszabim, és azt mondta, hogy minimum egy évig fent kell lennie általában mindegyiknek! :))
2010. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kőszi remélem minnél kevesebb ideig lessz fent
2010. jún. 10. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!