Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bright white peroxid mentes...

Bright white peroxid mentes fogfehérítés vagy fogorvos általi?

Figyelt kérdés
tegnap vették le a fogszabim és sajnos eléggé besárgultak a fogaim... olvastam mindegyikről de nem tudom h melyik jobb akár is de főként a hatás a lényeg...illetve melyik meddig tart?

#peroxid #BrightWhite #.fogorvos #.fogak fehérsége
2018. márc. 14. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

én smileon-t vettem ugyanaz az mint a brightwhite legalábbis fogalmam sincs mi a különbség mert nem probáltam mind kettőt árban olcsobb a smileon én a 2x19 alkalmas szerett vettem idő közbe rájöttem hogy ha a fogaimra kenem majd ugy teszem be a lámpár akkor jobban feherit illetve egy 19 alkalmasbol igy dupla alkalom jön ki mert egy milli helyett fél mili elég és igy olyan mintha 4×19alkalmasat vettem volna én nem bántam meg nekem nagyon sárgák voltak a fogaim és fehiriti tényleg

ez a smileon

a brightwhiteról nem tudok nyilatkozni de a kókuszos fekete szenes fehéritőjüket majd ki akarom probálni

2018. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!