Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne megcsináltatn...

Mennyibe kerülne megcsináltatni a fogaimat?

Figyelt kérdés
Na az van hogy rosszak a fogaim. Leszögezném, hogy majd a látszat ellenére törődtem velük kiskorom óta, mosom őket, fogdokihoz is jártam de utóbbi másfél évben nem voltam mert szart sem ér, csak kidobom a pénzt és időm se nagyon volt suli és munka miatt. Vegre azonban sikerült elég szép mennyiségű pénzt ossze melóznom és spórolnom amiből szeretném megcsináltatni őket szépre. Belinkelek egy képet de elég csúnya látvány! [link] Arra lennék kíváncsi mennyiből jönne ki ha gyönyörű fehér hibátlan fogakat szeretnék, főleg az az első 4-6 a fontos. Hátsók és a lentiek egész rendben vannak, annyi hogy nem túl fehérek szóval azon is szeretnék változtatni. Összesen tehát kábé mennyi lenne és meddig tartana a folyamat?

2018. jan. 16. 00:29
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] Itt egy másik kép is ha valakinek bejönne esetleg :D
2018. jan. 16. 00:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen normális és egészséges fogsor, értelmes forgorvos ezzel szinte semmit nem fog (tudni) csinálni.


Amúgy is taszító a villogóan fehér fogsor, tök természetellenes.

2018. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem maximum egy fogfehérítés kellene, ha téged zavar a kicsit sárgás hatás.

De elsőkörben vegyél széttablettát, törd össze és vizes fogkefével mosd meg a fogaidat, pár használat után sokkal fehérebbek lesznek.

Feleslegesen én nem nyúlnék hozzá a fogaimhoz, pláne úgy hogy nincs velük semmi baj még esztétikailag sem.

2018. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egészségesnek egyáltalán nem mondanám őket, hátul kezd romlani mindkét kettes és görbék is 😀 szerintem akkoris csúnyák, köszönöm
2018. jan. 17. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!