Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj mit tegyek?

Nagyon fáj mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn rakták fel az állandó fogszabimat, viszont nagyon fáj enni egyáltalán nem tudok csak joghurtokat, leveseket, hiába teszek rá viaszt nem múlik el.. Mit tegyek?

2018. márc. 14. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy kicsit, el fog múlni. Az elején ez természetes, míg a fog beáll a "normális" (jövőre nézve szép) helyére.

A viasz inkább csak arra jó, hogy a kiálló, szúrós részeket elfedje.

2018. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Vegyél be fájdalomcsillapítót, hogy tudj aludni,

Másnap meg hívd fel a fogorvost és kérdezd meg, hogy normális-e hogy ennyire fáj.

2018. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kitartás, és egyél tejbegrízt. Pár nap alatt el fog múlni. (Mármint nem a tejbegríztől, csak ötletnek írtam, hogy valószínűleg azt is meg tudod enni, ha amúgy szereted.)

2018. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem vigasztal, de nekem is ugyanigy fájt. Szinte még az ivás is fájt, azt is éreztem. Enni kb ket napig nem ettem semmit. De naprol napra jobb lesz. Probalj meg pureket enni, puha dolgokat elmajszolni, elszopogatni a nyelveddel.
2018. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen fájdalomcsillapítótól jobb lett kicsit.
2018. márc. 14. 22:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont az is baj, hogy enni egyáltalán nem tudok vele csak leveseket. Ez a fájdalom kb. mikor fog elmúlni, úgy hogy már keményebb dolgokat is tudjak vele enni?
2018. márc. 15. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Amint megszokod.


Én egy hét múlva már mindent megettem, persze vigyázva és ügyelve, hogy a salátát kiszedjem, meg a magvakat kerülnöm kellett kb. végig :(

2018. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2018. márc. 15. 12:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!