Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti bevállalnátok a fogszabályo...

Ti bevállalnátok a fogszabályozót 42 évesen? (Részletek alább)

Figyelt kérdés
Gyakran fáj a fejem és a nyakam, ami összefüggésben van a rossz harapásommal. Mélyharapásom van, ami nem is túl esztétikus és a fogak kopása szempontjából is hátrányos. Voltam konzultáción, kb. 2 éves készülékviselés + manuálterápia + 2 év utókezelés sinnel, illetve nagyjából 900 e Ft költség, amit felvázoltak. Mit gondoltok?

#fogszabályozás #MÉLYHARAPÁS #felnőttkori fogszabályozás
2018. márc. 15. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan manuálterapeutát keresnék aki állkapocs és fejre specializálodott, és nála kezeltetném magamat.


Nekem barátnöm ilyen terapeuta(Frankfurt), de 42 évesen maga a fogszabájzo nem fog segíteni. Ès egy rakat pénz, aki viszont tud segíteni egy igazán jó manuálterapeuta.

2018. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
másodvéleményt is hallgass meg, vidd el ugyanezeket a röntgenképeket, ne csináltass újat (sugárzás). vidéki fogdoki olcsóbb lesz.
2018. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el másik dokihoz is. Ha a másik is azt mondja akkor érdemes több helyről árajánlatot kérni. Nekem 42 évesen van fogszabályozóm!
2018. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!