Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elrontottam? ) ;

Elrontottam? ) ;

Figyelt kérdés

Masfel het mulva kapok fogszabalyzot. 4 fogamat kellett miatta kihuzni. Kornyezetemben elok egy resze szerint nekem nem is kellett volna meg hogy a szexepilem volt ah hogy kiall az elso 4 fogam. Az alsok is torlodtak de arra az a valaszuk hogy az kb mindenkinek szoval nem erzik miert vallalom be ezt a kínt.

Ez a szó is annyira megrémít. Kín. Ennyire rossz lesz? Nagyon elrontottam? :( mostmar mindegy mert lyukas fogu vagyok de olyan mintha magamnak csinaltam volna a problemat :( egesz nap szorongok emiatt es nagyon nagyon felek

Mit tegyek?

17/L



2018. márc. 19. 06:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 (+2 bölcsességfog a tiédhez képest) fogam húzták ki, másfél éve vagyok fogszabályzós. (még legalább fél évig az is leszek.) Ha a fogaim eredeti állapotára gondolok, már holnap elindulnék újra a fogszabályzásra és a foghúzásokra is.Ha előtte-utána képet mutatnak talán fájdalomcsillapítás nélkül is..

Szükséges rosszba vágtál bele, ne aggódj. :)

Ha az iskolában nem értesz valamit a tanárodat kérdezed meg, így van ez a fogszabályzással is, hidd el az orvos jobban tudja, mint a szomszéd/barátaid.

2018. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem értem mit problémázol. Állitsd már le magad. Örüj neki hogy szép fogaid lesznek bas.ki. Nem mindenki teheti meg hogy fogszabályzója legyen te meg itt sajnáltatod magad. Idegesítő már. Minek rakatsz akkor fogszabályzót.
2018. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem egyszer se fájt a fogszabályzó, pedig alsó-felsö együtt került fel. Enni is szinte rögtön rudtam. Ha pedig fogat kell húzni, akkor azt tényleg kell. Nekem meg szájsebészhez kell nyelvfékeltávolításra mennem.
2018. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

8 gyűrűt kapok holnap a fogaimra és harapásemelőm is lesz

Tudom hogy tulreagalom az egeszet de ezt annyira elrontottam amennyire csak lehet

!!Akinek nem olyan rossz a foga es csak ot zavarja a kornyezete meg eszre sem veszi nehogy bevallalja ezt!!

2018. márc. 27. 09:53
 15/16 anonim ***** válasza:

Sok esetben eleinte csak az öregek szexepilnek mondják. De később folytatódhatnak a deformációk, amiből rengetek gond lehet. Fogágybetegség, ízületi (állkapocs) bajok, kitört kidőlt fog, nehezen takaritható zúzok stb.

Alea iacta est

2018. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egy csomóan leírták már érvekkel alátámasztva, hogy miért volt érdemes belevágnod. Elolvastad ezeket egyáltalán, vagy mindent figyelmen kívül hagysz, ami nem az önsajnálatodat erősíti?
2018. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!