Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti milyen fogkrémet használtok...

Ti milyen fogkrémet használtok? És szerintetek melyik a legjobb minőségileg meg árilag is?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmex, meridol
2018. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nekem alapvetően jó a szájhigiéném és különösebben hajlamom sincs semmire, ezért én azt veszem, ami éppen akciós, de azért igyekszem mindig vmi ismert, jó márkát választani (pl Sensodyne). Egy kritériumom van, hogy fluoridos legyen, illetve Blend-a-medet sosem veszek, mert egyrészről nem is szeretem, másrészről hámlik tőle a nyálkahártyám.

Ha szuvasodásra hajlamosak a fogaid, akkor arra jó pl az Elmex. Ha ínygyulladásra, fogágybetegségre, akkor Meridol, vagy Parodontax. Fognyaki érzékenysége meg a Sensodynének vannak termékei - ez csak néhány példa, nagyjából a közép kategóriában az árukat tekintve.

2018. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak valamit leszoktam kapni a bevásárlóközpontban a polcról. Árát nem nézem, mert az össze mainstream kb ugyan annyi. Van 1-2 különleges kinézetű, aminek más lehet az ára, de azokra rá sem nézek.


Ez egy olyan apró dolog, amire nem igen fordítok energiát.

2018. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És melyik az a fogkrém ami szinte mindenre jó?
2018. márc. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!